top of page

KONUŞAMADIKLARIMIZ

I'SPEAK

1

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'1: Endüstri Eczacılığından Eczane Eczacılığına" sizlerle!

Dinleyeceğiniz bu podcast'te Zorlu Center Eczanesi Eczacısı Pınar Arı Şentuğ'un deneyimlerinden yola çıkarak hem endüstri hem eczane eczacılığının avantaj ve dezavantajlarını, kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

2

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'2: Afet Psikolojisinde Alışkanlıklarımızı Yönetmek" sizlerle!

Dinleyeceğiniz bu podcast'te PCC & Alışkanlık Koçu Pınar Musaoğlu ile bir yayın gerçekleştirdik. Bilgi ve tecrübelerini bizlere aktardığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

3

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'3: Sağlık Endüstrisinde Kadın Girişimci Olmak" sizlerle! Dinleyeceğiniz bu podcast'te Veni Vita Health Genel Müdürü Dr. Beril Koparal'ın deneyimlerinden yola çıkarak sağlık endüstrisinde girişimci olmanın avantaj ve dezavantajlarını, kadın girişimci olarak kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

4

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız' 4: Eczacılığın 3 Farklı Disiplini: Akademi, Eczane, Endüstri" sizlerle! Dinleyeceğiniz bu podcast'te şu anda Genetik İstanbul Medikal Müdürü olarak kariyerine devam eden Uzm.Ecz.Tuba Öke'nin akademi, eczane ve endüstri eczacılığı deneyimlerinden yola çıkarak farklı disiplinlerde eczacı olarak görev almanın avantaj ve dezavantajlarını, kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

5

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız' 5 : "Dermokozmetik ve Renkli Kozmetik" sizlerle!
Dinleyeceğiniz bu podcast'te şu anda Veni Vita Health Genel Müdürü olarak kariyerine devam eden Dr. Beril Koparal'ın deneyimlerinden yola çıkarak kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

6

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız' 6: İlaç Geliştirmek" sizlerle!
Dinleyeceğiniz bu podcast'te şu anda Gensenta Operasyonlar Direktörü olarak kariyerine devam eden Ecz. İrem Yenice'nin deneyimlerinden yola çıkarak kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

bottom of page