top of page

KONUŞAMADIKLARIMIZ

I'SPEAK

1

KONUŞAMADIKLARIMIZ'1: Endüstri Eczacılığından Eczane Eczacılığına

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'1: Endüstri Eczacılığından Eczane Eczacılığına" sizlerle!

Dinleyeceğiniz bu podcast'te Zorlu Center Eczanesi Eczacısı Pınar Arı Şentuğ'un deneyimlerinden yola çıkarak hem endüstri hem eczane eczacılığının avantaj ve dezavantajlarını, kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

2

KONUŞAMADIKLARIMIZ'2: Afet Psikolojisinde Alışkanlıklarımızı Yönetmek

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'2: Afet Psikolojisinde Alışkanlıklarımızı Yönetmek" sizlerle!

Dinleyeceğiniz bu podcast'te PCC & Alışkanlık Koçu Pınar Musaoğlu ile bir yayın gerçekleştirdik. Bilgi ve tecrübelerini bizlere aktardığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

3

KONUŞAMADIKLARIMIZ'3: Sağlık Endüstrisinde Kadın Girişimci Olmak

ISPE Öğrenci Birliği olarak “I SPEAK” adlı podcast serimizde "Konuşamadıklarımız'3: Sağlık Endüstrisinde Kadın Girişimci Olmak" sizlerle! Dinleyeceğiniz bu podcast'te Veni Vita Health Genel Müdürü Dr. Beril Koparal'ın deneyimlerinden yola çıkarak sağlık endüstrisinde girişimci olmanın avantaj ve dezavantajlarını, kadın girişimci olarak kariyerimizde karşılaşabileceğimiz zorluklara nasıl farklı bir bakış açısından bakabileceğimizi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

bottom of page