top of page

ETKİNLİKLERİMİZ

NETWORKING DAY

   Eczacılık öğrencilerinin ilaç sektöründe çalışan alanında uzman kişilerle yerinde bir araya gelerek tanışabileceği, bağlantı kurma şansını yakalayabileceği ve aynı zamanda konuşmacılarımızdan kariyer gelişimleri adına önemli kazanımlar elde edebileceği interaktif bir öğrenme ortamı oluşturulmuştur.

NETWORKING DAY-3.png

İLAÇ ENDÜSTRİSİNDE
YENİ UFUKLAR

  Deneyimli eczacıların, eczacının endüstri sektöründeki yerini ve hangi departmanlarda görev alabileceğini öğrencilere aktardıkları bir seridir. Bu seri ile eczacılık öğrencilerinin kariyer yolculuklarını şekillendirmenin yollarını öğrenmeleri hedeflenmiştir.

SEKTÖRDE ONLINE.png

FİRMA GEZİLERİ

  Eczacılık öğrencilerinin ilaç firmalarını henüz öğrenci iken görerek şirketler hakkında bilgi sahibi olmaları ve departmanların işleyişlerini görmeleri hedeflenmiştir.

Firma Gezileri.png

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Kariyer gelişimimiz ile ilgili yaptığımız etkinliklerimizin yanında duyarlı bireyler olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer edinmek hedeflenmiştir.

sosyal sorumluluk projeleri.png

ISPEXPERIENCE CAMP

Eczacılık öğrencilerinin alanında uzman isimlerden alınan eğitimlerle gelişimleri sağlanırken, sektör profesyonelleriyle tanışarak network ağı kurmaları hedeflenmiştir.

Adsz_tasarm.png

SINIRLARI AŞAN
BİR İLAÇ ENDÜSTRİSİ YOLCULUĞU

Eczacılık öğrencilerinin yurtdışında çalışan alanında uzman isimlerin kariyer yolculuklarını öğrenerek kariyer yolculuklarında yapmaları gerekenleri göstermek hedeflenmiştir. 

SINIRLARI AŞAN.png

ONLINE OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN;

bottom of page